Про верифікацію інформації та кібербезпеку

Одним із головних джерел комунікації є соціальні мережі, які фактично дозволили комунікувати, питати та отримувати зворотній зв’язок у режимі реального часу щодо послуг, рішень та пропозицій органів влади.

Оминути у своїй роботі соціальні мережі майже неможливо через розповсюдженість і ефективність, оскільки за використанням соціальні мережі випереджають ТБ та інші медіа за кількістю користувачів, які шукають інформацію.

Проте завжди необхідно зважати, що будь-які повідомлення з офіційних облікових записів органів влади та її представників сприймаються як офіційна і підтверджена інформація незалежно від платформи розповсюдження – коментар у ЗМІ, публікація у Facebook, Telegram, Twitter тощо.

Тому слід уникати публікації неперевірених даних, домислів та чуток, які можуть місінформувати громадян і нанести шкоду аудиторії чи довірі до інституції, що у свою чергу послабить майбутню комунікацію.

Цифрова безпека є невід’ємною частиною життя онлайн, оскільки від неї залежить доступ до наших облікових записів, цілісність і доступ до файлів і систем з якими ми працюємо.

Треба розуміти, що кібербезпека це процес, а не дія, яку потрібно зробити лише один раз, бо різні шкідливі актори завжди шукатимуть прогалини у безпеці. Таким чином, потрібно бути пильними і вдосконалювати захист усіх ланок інформаційних систем, бо система безпечна настільки, наскільки її найслабша ланка.

Опубликовать в twitter.com

Обсуждения закрыты для данной страницы