Інформаційна безпека та кіберзахист: які напрямки навчання пропонує Нацакадемія СБУ

В Укрінформі презентували можливості для навчання в Навчально-науковому інституті інформаційної безпеки та стратегічних комунікацій Національної академії СБУ.
Про спеціальності та напрямки підготовки на пресконференції розповів ректор Академії СБУ, доктор юридичних наук Андрій Черняк.

«Навчально-науковий інститут інформаційної безпеки та стратегічних комунікацій є структурним підрозділом Національної академії СБУ, де готують здобувачів вищої освіти за кошти фізичних та юридичних осіб — майбутніх фахівців з інформаційної та кібербезпеки, а також охорони державної таємниці. Підготовка фахівців для сфери оборони та безпеки є одним з пріоритетних напрямів діяльності Національної академії СБУ», — сказав Черняк.

Він поінформував, що Інститут здійснює підготовку фахівців за спеціальністю 081 право — на бакалаврському рівні за програмою «Право інформаційної безпеки», на магістерському рівні — «Інформаційне право».

А також за спеціальністю 256.04 «Національна безпека»: на бакалаврському рівні — кіберзахист інформаційних ресурсів, організація захисту інформації з обмеженим доступом. На магістерському рівні — кіберзахист у сфері інформаційних технологій та кіберпросторі, організація захисту інформації з обмеженим доступом.

В Інституті діє вісім кафедр у складі Центру кібербезпеки та Центру стратегічних комунікацій.

Черняк розповів, що підготовка фахівців Інституту проходить на базі спеціалізованих центрів лабораторій безпеки інформаційно-комунікаційних систем та комплексних систем захисту інформації, які оснащені сучасною технікою та ліцензійним програмним забезпеченням.

Також є віртуальна лабораторія, запускається кіберполігон, де є можливість моделювати кібератаки та здійснювати їх відбиття, виявляти вразливості програмного забезпечення, відновлювати вражені інфраструктури тощо.

Так інститут здійснює підготовку з таких напрямків, як безпека інформаційних та комунікаційних систем; криптографічний та стеганографічний захист інформації, нормативно-правове та технічне забезпечення інформаційної безпеки, охорона державної та комерційної таємниці, побудова систем захисту інформації, управління в кризових ситуаціях та багато іншого.

Також, за словами ректора Академії СБУ, на базі Національної академії СБУ згідно з Меморандумом про взаєморозуміння між СБУ та компанією CISCO Systems відкрито Мережеву академію CISCO національної академії СБУ.

Опубликовать в twitter.com

Обсуждения закрыты для данной страницы